Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Leczenie narkomanii Malbork

Narkomania kiedyś była uznawana za problem osób bezdomnych i młodzieży pozbawionej opieki rodziców. W rzeczywistości może jednak dopaść każdego. Niestety jest jednym z najsilniejszych uzależnień – wyniszcza organizm i odbiera wolność – liczy się tylko zdobycie narkotyku. W TreatPoint pomożemy Ci z powrotem odzyskać kontrolę nad swoim życiem.
Rozpoznawanie sygnałów alarmowych – klucz do walki z uzależnieniem

Zauważenie sygnałów alarmowych może być pierwszym krokiem w drodze do uzyskania pomocy. Często to otoczenie, a nie sam uzależniony, jako pierwsze zaczyna wyczuwać, że coś jest nie tak. Jeśli masz nawet najmniejsze podejrzenia, że ktoś bliski potrzebuje wsparcia w zwalczaniu uzależnienia od narkotyków, warto zwrócić szczególną uwagę na następujące oznaki ostrzegawcze:

Po pierwsze, osoba uzależniona zaczyna coraz częściej unikać kontaktów z rodziną i przyjaciółmi, izolując się w swoim własnym świecie. Trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji stają się widoczne dla otoczenia. Obracanie się w podejrzanym towarzystwie, często innymi uzależnionymi, staje się częścią codzienności.

Dodatkowo, obowiązki i zainteresowania, które kiedyś stanowiły fundament codzienności, zaczynają być zaniedbywane. Pojawiają się symptomy nerwowości, niestabilności emocjonalnej, lęków oraz nagłych napadów agresji, które są zupełnie niecharakterystyczne dla wcześniejszego zachowania osoby. Trudności w koncentracji i utrzymaniu uwagi stają się widoczne, jak również pojawiają się nietypowe zachowania, które rzucają się w oczy w porównaniu do tego, jak dana osoba zachowywała się wcześniej.

W obliczu tych znaków, nie pozostawaj obojętny. Nasz ośrodek oferuje profesjonalne leczenie uzależnienia od narkotyków w Malborku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć tę ważną drogę do zdrowia i wolności. Nie czekaj – każdy dzień jest szansą na zmianę.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie – długość leczenia jest zależna od rodzaju substancji, stopnia zaawansowania problemu itp. Zazwyczaj jest to od kilku tygodni do maksymalnie kilku miesięcy.
Nasz ośrodek działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gdy tylko zdecydujesz się zacząć leczenie – zgłoś się do nas!
Nie ma żadnego problemu! Zadzwoń i podaj adres – wyślemy po Ciebie nieoznakowany samochód. Kierowca zachowa pełną dyskrecję – nikt nie musi dowiedzieć się o Twoim problemie.
Nie! Możemy Cię przyjąć również pod wpływem narkotyków. Najpierw przeprowadzimy profesjonalnie odtrucie, a kiedy będziesz gotowy – rozpoczniemy terapię.
Możesz skorzystać z terapii stacjonarnej lub dochodzącej. Nasi Pacjenci uczestniczą w zajęciach indywidualnych i grupowych. Pomagamy również osobom, które już ukończyły pierwszy etap terapii uzależnień – zapewniamy kontakt z terapeutą oraz warsztaty rozwoju osobistego.
Tak! Nasi Pacjenci nie są odcięci od świata. Możesz mieć przy sobie telefon, tablet lub laptopa oraz korzystać z szybkiego, darmowego Wi-Fi.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania
Zmiana jest możliwa – Droga do wolności od uzależnienia
Jeśli to właśnie Ty znalazłeś się w pułapce narkotyków, jeśli dotychczasowe próby wyjścia z nałogu okazały się daremne, a widzisz, jak substancje te niszczą każdy aspekt Twojego życia, to czas podjąć decyzję o tym, aby rozpocząć leczenie narkomanii w Malborku. Wybór terapii w naszym ośrodku, TreatPoint, to krok na drodze do kompleksowego i efektywnego powrotu do zdrowia.
Terapia narkotykowa w Malborku
W dzisiejszych czasach narkomania staje się niebezpiecznym cieniem, który sięga coraz szerszego kręgu społeczeństwa. To nie tylko choroba jednostki, lecz patologia, która rozprzestrzenia się niczym plaga, rujnując zdrowie psychiczne i fizyczne, a także niszcząc więzi międzyludzkie i samorealizację. My stajemy naprzeciw temu wyzwaniu, oferując nadzieję i wsparcie w TreatPoint – w Malborku, gdzie terapia narkotykowa nabiera nowego wymiaru.

Nie daj się nałogowi

Jeśli pragniesz oderwać się od nałogu, jeśli marzysz o powrocie do życia, które kiedyś znałeś, to leczenie uzależnienia od narkotyków w Malborku może być Twoim ratunkiem. Skontaktuj się z nami już dziś.

Uczymy trzeźwości

W TreatPoint leczymy osoby uzależnione od narkotyków i dopalaczy. Zgłoś się do naszego ośrodka i skorzystaj z pomocy terapeutów z powołaniem. Nie jesteś sam w walce z nałogiem.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka
Leczenie uzależnienia od narkotyków Treatpoint

Wspierany przez nasz zespół doświadczonych specjalistów – pielęgniarek, terapeutów oraz lekarzy psychiatrów – możesz być pewny profesjonalnej opieki zarówno medycznej, jak i terapeutycznej. Nasz priorytet to Twój komfort i bezpieczeństwo, dlatego zapewniamy najwyższy standard usług. Nasz ośrodek działa non-stop, gotowy do reakcji w każdej chwili, by zapewnić Ci nieprzerwane wsparcie, gdy go najbardziej potrzebujesz.

Nie czekaj dłużej na lepsze jutro. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij leczenie narkomanii w Malborku – podróż ku zdrowiu i wolności. Z nami każdy dzień jest szansą na nowe życie.

Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Dlaczego terapia narkomanii jest niezbędna?
Rozpoczynając naszą podróż, musimy zrozumieć, że narkotyki nie są jedynie chwilowym ucieczką przed rzeczywistością. Ludzie sięgają po nie z różnych pobudek: czasem jako schronienie przed życiowymi trudnościami, czasem z ciekawości, a czasem pod wpływem toksycznego otoczenia.
Pierwsze skoki w świat narkotyków mogą wydawać się niczym lot nad chmurami, ale szybko przeradzają się w upiorny taniec na krawędzi życia. Ale nie jesteś sam. Nasza terapia narkotykowa w Malborku to nie tylko procedury medyczne i sesje terapeutyczne – to podróż ku odzyskaniu godności i wolności.
Nasi doświadczeni terapeuci i specjaliści stawiają czoła uzależnieniu, prowadząc pacjentów ku ich zdrowiu. W TreatPoint nie walczysz sam – jesteśmy załogą gotową wspierać Cię na każdym kroku. Nie obiecujemy łatwych rozwiązań, ale obiecujemy, że nie zostawimy Cię samego w Twojej walce.
Nie zmarnuj szansy na wyjście z narkomanii

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka