Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Detoks narkotykowy Człuchów

Chcesz uwolnić się od narkotyków, ale wiesz, że objawy zespołu abstynencyjnego będą trudne do zniesienia? Szukasz pomocy dla bliskiej osoby, która zmaga się z narkomanią? Zadzwoń do nas i zapytaj o detoks narkotykowy. Pomagamy wyjść z ciągu, indywidualnie planujemy odtrucie i podajemy leki. Nie ma na co czekać – narkomania to poważna choroba. Im szybciej zaczniesz z nią walczyć, tym lepiej.

Detox narkotykowy w Człuchowie – wolność od uzależnienia

Niezauważalne znaki, które mogą być początkiem długiej i bolesnej drogi do uzależnienia od narkotyków, są często ignorowane przez społeczeństwo. Człuchów, malownicze miasteczko bogate w historię i tradycję, nie jest wyjątkiem w tej kwestii. Odtruwanie narkotykowe w Człuchowie to bardzo ważny proces, który prowadzi do wyzwolenia jednostek i społeczności z pułapki narkotykowej.

Wielu z nas, żyjąc w codzienności Człuchowa, może czuć się bezpiecznie, myśląc, że problem narkomanii dotyczy głównie odległych miejsc czy opustoszałych obszarów. Jednakże, rzeczywistość jest znacznie bardziej skomplikowana. Uzależnienie od narkotyków nie wybiera, nie ma uprzywilejowanych ani wykluczonych. Może dotknąć każdego z nas, niezależnie od wieku, płci czy statusu społecznego. To, co czyni tę walkę jeszcze bardziej trudną, to fakt, że na początkowych etapach uzależnienia objawy mogą być ledwo zauważalne dla otoczenia. To może być niewielka zmiana w zachowaniu, niepozorna szansa na „próbowanie czegoś nowego”, czy też subtelne odejście od dotychczasowych zainteresowań. Tylko ci, którzy są w stanie otworzyć oczy na te sygnały, mogą zrozumieć, jak ważne jest podjęcie działań na wczesnym etapie. Dlatego odwyk narkotykowy w Człuchowie jest tak potrzebny.
Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Długość trwania detoksu jest zależna od rodzaju substancji, długości ciągu oraz ogólnego stanu zdrowia.
Zaczniemy od badań diagnostycznych, a następnie zaplanujemy przebieg odtrucia i dobierzemy dla Ciebie odpowiednie leki. Zapewnimy Ci też opiekę medyczną i wsparcie psychologa.
Tak! Pomożemy Ci wyprowadzić bliską osobę z ciągu.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania

Dlaczego detoks narkotykowy jest konieczny?

Detoksykacja narkotykowa w Człuchowie to nie tylko reakcja na już istniejące problemy. To bardzo ważna pomoc osobom, które znalazły się często na dnie swojego życia. Droga do wyzwolenia od narkotyków jest długa i wyboista, ale jest to droga, którą jako społeczność musimy podjąć. Zachęta do sięgnięcia po profesjonalną pomoc, jaką jest detoks narkotykowy w Człuchowie, jest głosem mądrości i empatii w społeczności. Należy zrozumieć, że ten krok nie jest oznaką słabości czy hańby, lecz odwagą i determinacją. Dla tych, którzy podejmują decyzję o uwolnieniu się spod szponów uzależnienia, droga do wyzwolenia nie jest łatwa, ale jest to droga w kierunku odzyskania kontroli nad życiem.

Historie odzyskania wolności przez licznych pacjentów, którzy odważnie podjęli wysiłek walki z nałogiem, są inspirującym świadectwem siły ludzkiej determinacji i możliwości odrodzenia się. Każda historia sukcesu jest krokiem naprzód, krokiem w stronę nadziei dla tych, którzy także zmagać się z uzależnieniem. Szacunek i wsparcie, które powinno być udzielane tym, którzy walczą z uzależnieniem, nie powinno znać żadnych granic ani wyjątków społecznych. Każdy człowiek, niezależnie od swojej historii czy statusu społecznego, zasługuje na wsparcie w procesie odzyskiwania zdrowia i godności. Dlatego właśnie ośrodek Treatpoint oferuje profesjonalny detox narkotykowy w Człuchowie.

Detoks narkotykowy w Człuchowie – zaufaj Treatpoint

Walka z uzależnieniem nie jest samotną podróżą. To wspólne wysiłki społeczności, której celem jest nie tylko pomaganie jednostkom w pokonaniu nałogu, ale także budowanie zdrowszego i bardziej empatycznego społeczeństwa. Każdy krok w kierunku akceptacji, szacunku i wsparcia dla tych, którzy walczą z uzależnieniem, przynosi korzyści całej społeczności, tworząc silniejszą i bardziej zjednoczoną wspólnotę. Odwaga i determinacja tych, którzy podjęli decyzję o odzyskaniu kontroli nad swoim życiem, jest inspiracją dla wszystkich nas. Dlatego ważne jest, aby otaczać ich wsparciem i zrozumieniem, aby mogli kontynuować swoją drogę do wyzwolenia się spod wpływu narkotyków.

Zrozumienie potrzeby detoksu po narkotykach jest kluczowym krokiem na drodze do zdrowia i wyzwolenia. Odtrucie narkotykowe w Człuchowie jest nie tylko fizycznym oczyszczeniem organizmu z substancji toksycznych, ale także emocjonalnym i psychicznym uwolnieniem się od nałogu. Dla każdej osoby, która dąży do odzyskania kontroli nad własnym życiem, decyzja o podjęciu detoksu jest momentem przełomowym, pełnym nadziei i możliwości.
Koniec z narkotykami
Uzależnienie od narkotyków to poważna choroba. W TreatPoint pomagamy zrobić pierwszy krok do lepszego, trzeźwego życia. Nie marnuj czasu – zgłoś się na detoks narkotykowy.

Precyzyjna diagnoza

Każdy Pacjent jest inny, dlatego detoks zaczynamy od badań. Dzięki temu, możemy stworzyć indywidualny plan działania w walce z narkomanią.

Indywidualne podejście

Indywidualnie dobieramy leki i na bieżąco monitorujemy stan zdrowia Pacjentów, żeby mieć pewność, że detoks przebiega sprawnie i bezpiecznie.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka

Dlaczego warto wybrać detoks po narkotykach w Człuchowie

Jeśli rozważasz detox po narkotykach w Człuchowie w Treatpoint, istnieje kilka istotnych powodów, dla których warto podjąć tę decyzję. Po pierwsze, detoks to nie tylko oczyszczenie ciała z substancji chemicznych, ale również wsparcie dla psychiki i emocji. Profesjonalna opieka medyczna i terapeutyczna oferowana przez Treatpoint zapewnia komfortowy i bezpieczny proces detoksykacji, minimalizując fizyczne i psychiczne objawy odstawienia.

Po drugie, detoks to szansa na nowy początek. To moment, w którym każdy pacjent może zacząć budować solidne fundamenty pod swoją przyszłość wolną od nałogu. Podczas detoksu nie tylko oczyszcza się ciało z trucizn, ale również człowiek uczy się strategii radzenia sobie z pokusami i stresującymi sytuacjami, które mogą prowadzić do sięgnięcia po narkotyki.

Po trzecie, decyzja o detoksie to akt odwagi i determinacji. Pokonanie nałogu wymaga silnej woli i wsparcia, ale każdy krok w kierunku odzyskania kontroli nad własnym życiem jest krokiem w stronę wolności i samorealizacji. Treatpoint oferuje nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale również wsparcie terapeutyczne i psychologiczne, które pomaga pacjentom wzmocnić swoje zasoby i odnaleźć wewnętrzną siłę do walki z nałogiem.

Warto zrozumieć, że decyzja o tym, aby rozpocząć detoks po narkotykach w Człuchowie, to nie tylko kwestia zdrowia fizycznego, ale także zdrowia psychicznego i społecznego. To droga do wyzwolenia się spod wpływu nałogu i odzyskania kontroli nad własnym życiem. Treatpoint oferuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, wspierając go na każdym etapie procesu detoksykacji i przygotowując do dalszej terapii i rehabilitacji.
Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Nie zwlekaj - uwolnij się od narkomanii!
Uzależnienie od narkotyków zazwyczaj zaczyna się od eksperymentów, ale z czasem problem się pogłębia. W końcu narkoman traci kontrolę nad swoim życiem i staje się niewolnikiem narkotyku. Masz wrażenie, że tak dzieje się w Twoim przypadku? A może Twój bliski ma taki problem? W TreatPoint możemy Ci pomóc!
Wiele osób uzależnionych próbuje samodzielnie odstawić narkotyki, ale rzadko kończy się sukcesem. W TreatPoint nie będziesz zdany tylko na siebie – zapewniamy całodobową opiekę.

Detoks jest trudny nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. W naszym ośrodku oferujemy opiekę medyczną i wsparcie psychologa. Pomożemy Ci zregenerować się po ciągu i poczuć się lepiej.
Przejście odtrucia narkotykowego to przede wszystkim trzeźwość, czyli pierwszy krok do wyjścia z uzależnienia na stałe. Po detoksie zaplanujemy dla Ciebie również terapię – pomożemy Ci uporać się z narkomanią fizycznie i psychicznie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dokuczliwy jest zespół abstynencyjny. W TreatPoint pomożemy Ci przejść przez objawy odstawienia jak najszybciej i najbardziej komfortowo.
Pomożemy Ci rzucić narkotyki

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka