Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Detoks narkotykowy Sopot

Chcesz uwolnić się od narkotyków, ale wiesz, że objawy zespołu abstynencyjnego będą trudne do zniesienia? Szukasz pomocy dla bliskiej osoby, która zmaga się z narkomanią? Zadzwoń do nas i zapytaj o detoks narkotykowy. Pomagamy wyjść z ciągu, indywidualnie planujemy odtrucie i podajemy leki. Nie ma na co czekać – narkomania to poważna choroba. Im szybciej zaczniesz z nią walczyć, tym lepiej.

Profesjonalne wsparcie w procesie odtruwania narkotykowego w Sopocie

Obecnie wiele osób uważa, że problem narkomanii ich nie dotyczy, często opierając się na stereotypowym obrazie osoby uzależnionej od narkotyków, związanym z bezdomnością i wykluczeniem społecznym. Niemniej jednak ten stereotypowy wizerunek nie zawsze oddaje rzeczywistość, zwłaszcza na początkowych etapach uzależnienia. Nawet sporadyczne zażywanie marihuany może przerodzić się w nałóg, który z dnia na dzień będzie stawał się coraz silniejszy. Warto zdawać sobie sprawę, że zdecydowanie się na profesjonalną pomoc nie jest powodem do wstydu. Doświadczenia wielu pacjentów, którzy zdecydowali się na prowadzony przez nasz ośrodek detoks narkotykowy w Sopocie, stanowią potwierdzenie, że podejmowanie wysiłku w kierunku odzyskania wolności od narkotyków ma solidne uzasadnienie i nie warto z tym zwlekać.

Rzeczywistość uzależnienia od narkotyków jest znacznie bardziej złożona, niż można sobie wyobrazić. Wyzwaniem jest dostrzeżenie sygnałów ostrzegawczych na wczesnym etapie oraz podjęcie kroków w celu przeciwdziałania problemowi. Zrozumienie, że uzależnienie narkotykowe jest chorobą, a nie wyłącznie wyborem, jest pierwszym krokiem w kierunku skutecznej terapii.
Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Długość trwania detoksu jest zależna od rodzaju substancji, długości ciągu oraz ogólnego stanu zdrowia.
Żaden problem! Naszym Pacjentom zapewniamy nie tylko opiekę w ośrodku, ale też dojazd na miejsce. Zadzwoń – wyślemy po Ciebie naszego kierowcę.
Zaczniemy od badań diagnostycznych, a następnie zaplanujemy przebieg odtrucia i dobierzemy dla Ciebie odpowiednie leki. Zapewnimy Ci też opiekę medyczną i wsparcie psychologa.
Tak! Pomożemy Ci wyprowadzić bliską osobę z ciągu.
Pracujemy 24/7, możesz zgłosić się do nas, kiedy tylko chcesz. Nie musisz czekać w kolejce ani przedstawiać żadnego skierowania.
Oczywiście! W TreatPoint możesz mieć ze sobą telefon, tablet lub laptopa. Naszym Pacjentom zapewniamy też darmowe Wi-Fi.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania

Detoksykacja narkotykowa w Sopocie

Profesjonalna detoksykacja narkotykowa w Sopocie odbywa się w ośrodku Treatpoint, gdzie zespół doświadczonych medyków i terapeutów każdego dnia działa na rzecz skutecznego pokonania uzależnienia u znajdujących się w ośrodku pacjentów. Uznajemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy i wymaga spersonalizowanego podejścia. I to właśnie dzięki naszemu holistycznemu podejściu możemy pomóc pacjentom zrozumieć korzenie uzależnienia i wspólnie z nimi pracujemy nad skutecznym odzyskaniem ich zdrowia oraz zaznaniem wolności od narkotyków.

Pamiętaj, że podjęcie decyzji o procesie, którym jest odtruwanie narkotykowe w Sopocie, to pierwszy krok w kierunku pozytywnej przemiany. Nie jesteś sam w tej podróży – TreatPoint zapewnia profesjonalne wsparcie, otoczenie sprzyjające zdrowieniu i skutecznemu pokonaniu uzależnienia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu odtruwania narkotykowego.
Koniec z narkotykami
Uzależnienie od narkotyków to poważna choroba. W TreatPoint pomagamy zrobić pierwszy krok do lepszego, trzeźwego życia. Nie marnuj czasu – zgłoś się na detoks narkotykowy.

Precyzyjna diagnoza

Każdy Pacjent jest inny, dlatego detoks zaczynamy od badań. Dzięki temu, możemy stworzyć indywidualny plan działania w walce z narkomanią.

Indywidualne podejście

Indywidualnie dobieramy leki i na bieżąco monitorujemy stan zdrowia Pacjentów, żeby mieć pewność, że detoks przebiega sprawnie i bezpiecznie.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka

Kiedy konieczny jest detoks po narkotykach?

Wyruszenie na ścieżkę odzyskania zdrowia i równowagi zaczyna się od decyzji o tym, aby przystąpić do profesjonalnej terapii, jaką jest odwyk narkotykowy w Sopocie. Podjęcie tego trudnego wyboru, aby zrezygnować z narkotyków i rozpocząć proces detoksykacji, jest absolutnie kluczowe w kontekście osiągnięcia nowego etapu życia i uwolnienia się od wpływów uzależnienia narkotycznego. Nie sposób przecenić znaczenia wsparcia specjalistycznego ośrodka terapeutycznego w tym procesie. Wielu osób uzależnionych próbuje zwalczyć nałóg na własną rękę, jednak zazwyczaj bez pozytywnych rezultatów. Wyzwanie utrzymania abstynencji staje się trudniejsze, gdyż otoczenie codziennego życia wciąż kojarzy się z narkotykami i potencjalnymi pokusami. W naszym renomowanym ośrodku terapeutycznym tworzymy sprzyjające warunki dla skutecznej terapii. Nasz doświadczony zespół specjalistów w zakresie uzależnień działa z determinacją, aby pomóc pacjentom przezwyciężyć nałóg i osiągnąć trwałą zdrową równowagę.

Detox narkotykowy w Sopocie to program, który opiera się na holistycznym podejściu do zdrowienia fizycznego i psychicznego. Oferujemy wsparcie w eliminowaniu narkotycznych substancji z organizmu oraz pomagamy pacjentom radzić sobie z objawami odstawienia. Rozumiejąc, że otoczenie ma kluczowe znaczenie w procesie zdrowienia, zapewniamy warunki sprzyjające skupieniu i przezwyciężeniu pokus związanych z narkotykami.

Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć krok w kierunku odzyskania równowagi i zdrowia, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. W TreatPoint zapewniamy profesjonalne wsparcie oraz spersonalizowany program odtruwania, który pomoże Ci pokonać uzależnienie i rozpocząć nowy, zdrowy rozdział życia.

Dlaczego warto zdecydować się na odtrucie narkotykowe w Sopocie?

W naszym specjalistycznym ośrodku terapeutycznym zdajemy sobie sprawę z delikatności i złożoności sytuacji osób zmagających się z uzależnieniem od narkotyków. Jeśli osoba uzależniona zdecyduje się na odtrucie narkotykowe w Sopocie, nasz ośrodek TreatPoint jest gotów dostarczyć profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie tego trudnego procesu. Nasz doświadczony zespół działa bowiem z pełnym zaangażowaniem, aby pomóc osobom uzależnionym odzyskać zdrowie i pełną kontrolę nad życiem.

W przypadku, gdy to nie Ty, lecz ktoś z Twojego otoczenia powinien przejść detoks po narkotykach w Sopocie, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Jesteśmy dostępni pod telefonem codziennie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z terapią oraz omówić szczegóły procesu odtruwania. Niemniej jednak, ważne jest zrozumienie, że decyzja o rozpoczęciu terapii musi wynikać z osobistej woli osoby uzależnionej. Dlatego też, warto wspierać bliskich poprzez dostarczenie rzetelnych informacji o dostępnych możliwościach terapeutycznych oraz o korzyściach, jakie może przynieść detox po narkotykach w Sopocie. Jednakże, ostateczna decyzja o podjęciu się leczenia powinna być wolna od nacisku i wynikać z własnej wewnętrznej motywacji osoby uzależnionej. Wspieranie bliskich w ich drodze do zdrowienia jest cennym gestem miłości i wsparcia. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji na temat naszego programu detoksu narkotykowego, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Nie zwlekaj - uwolnij się od narkomanii!
Uzależnienie od narkotyków zazwyczaj zaczyna się od eksperymentów, ale z czasem problem się pogłębia. W końcu narkoman traci kontrolę nad swoim życiem i staje się niewolnikiem narkotyku. Masz wrażenie, że tak dzieje się w Twoim przypadku? A może Twój bliski ma taki problem? W TreatPoint możemy Ci pomóc!
Wiele osób uzależnionych próbuje samodzielnie odstawić narkotyki, ale rzadko kończy się sukcesem. W TreatPoint nie będziesz zdany tylko na siebie – zapewniamy całodobową opiekę.

Detoks jest trudny nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. W naszym ośrodku oferujemy opiekę medyczną i wsparcie psychologa. Pomożemy Ci zregenerować się po ciągu i poczuć się lepiej.
Przejście odtrucia narkotykowego to przede wszystkim trzeźwość, czyli pierwszy krok do wyjścia z uzależnienia na stałe. Po detoksie zaplanujemy dla Ciebie również terapię – pomożemy Ci uporać się z narkomanią fizycznie i psychicznie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dokuczliwy jest zespół abstynencyjny. W TreatPoint pomożemy Ci przejść przez objawy odstawienia jak najszybciej i najbardziej komfortowo.
Pomożemy Ci rzucić narkotyki

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka