Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Detoks lekowy Pruszcz Gdański

Odwyk lekowy w Pruszczu Gdańskim, realizowany przez ośrodek Treatpoint, stanowi kluczowy krok w kierunku zdrowienia i odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem. W tym miejscu pacjenci są otoczeni wszechstronną opieką, która wykracza poza samą fizyczną detoksykację organizmu. Nacisk kładziony jest na wsparcie psychologiczne i terapeutyczne, które jest niezbędne w procesie pokonywania uzależnienia od leków.
Odtruwanie polekowe w Pruszczu Gdańskim
W ośrodku Treatpoint jest złożonym, lecz skutecznym procesem, zapewniając pacjentom wszechstronną opiekę niezbędną do pokonania uzależnienia. Pierwszym etapem jest bezpieczne wyeliminowanie szkodliwych substancji z organizmu, co jest kluczowe, ale stanowi jedynie początek drogi do zdrowia. Dalej, terapia rozszerza się o wsparcie psychologiczne, sesje terapeutyczne zarówno grupowe, jak i indywidualne, a także edukację dotyczącą metod radzenia sobie z pokusami i sytuacjami stresowymi. Całościowy charakter leczenia w ośrodku Treatpoint podkreśla jego zaangażowanie w pełną regenerację psychiczną i fizyczną pacjentów.
Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Nie ustalamy z góry czasu trwania odtrucia. Zaczynamy od badań diagnostycznych, na podstawie których indywidualnie planujemy detoks. Długość trwania odtrucia jest zależna przede wszystkim od rodzaju leków, zażywanych dawek, długości ciągu i ogólnego stanu zdrowia. Zazwyczaj wystarczy kilka dni.
Przyjedziemy po Ciebie. Nasi Pacjenci otrzymują nie tylko opiekę w ośrodku, ale też możliwość dowozu do ośrodka. Zadzwoń i podaj adres – wyślemy po Ciebie naszego kierowcę.
Indywidualnie dobieramy metodę odtrucia – stopniowo obniżamy dawki leków oraz podajemy płyny i witaminy. Dzięki temu, łatwiej będzie Ci przejść zespół abstynencyjny, a organizm szybciej się zregeneruje.
Tak! Jeżeli istnieje taka potrzeba, zapewnimy również dyskretny transport do ośrodka.
Zawsze! Doskonale rozumiemy, że rozpoczęcie odtrucia jest dla osoby uzależnionej trudnym momentem. W TreatPoint nie musisz czekać – przyjmujemy Pacjentów 24/7.
Tak! W naszym ośrodku Pacjenci nie są odcięci od świata zewnętrznego. Możesz mieć przy sobie telefon, tablet czy laptopa. Zapewniamy też darmowe Wi-Fi.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania
Dlaczego warto wybrać odwyk polekowy w Pruszczu Gdańskim?
Wybór profesjonalnej terapii, jaką jest odwyk polekowy w Pruszczu Gdańskim, jest decyzją, która przekłada się na inwestycję w osobiste zdrowie i przyszłość. Ośrodek terapeutyczny w tym mieście oferuje coś więcej niż tylko leczenie uzależnienia – dostarcza również skuteczne narzędzia niezbędne do życia po zakończeniu terapii. Jest to przestrzeń, gdzie pacjenci mają możliwość opanowania nowych, zdrowszych nawyków oraz odzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem. To holistyczne podejście do leczenia zapewnia kompleksową pomoc w powrocie do zdrowia i funkcjonowania w społeczeństwie. Dla osób walczących z uzależnieniem od leków ośrodek Treatpoint stanowi źródło wsparcia i pomocy. Jest to miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na zrozumienie i fachową pomoc w procesie odzyskiwania wolności od uzależnienia. Niezależnie od stopnia nasilenia problemu doświadczeni specjaliści oferują skuteczne wsparcie, które umożliwia odzyskanie zdrowia i odnalezienie drogi do życia wolnego od leków.
Uwolnij się od leków!
Treatpoint wykorzystują swoje doświadczenie, aby zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia. Ośrodek stosuje nowoczesne metody terapeutyczne i psychoterapeutyczne, mające na celu wsparcie pacjentów w powrocie do zdrowego życia, wolnego od uzależnień.

Skuteczny detoks lekowy Treatpoint

Profesjonalne podejście do procesu, jakim jest detoks lekowy w Pruszczu Gdańskim w ośrodku Treatpoint, stanowi istotną opcję dla osób borykających się z uzależnieniem od leków. Chociaż proces wyjścia z uzależnienia jest wyzwaniem, wsparcie doświadczonych specjalistów znacząco zwiększa szanse na odzyskanie pełni kontroli nad własnym życiem.

Z lekomanii da się wyjść!

Każdemu, kto zmaga się z problemem uzależnienia lekowego, warto zalecić skorzystanie z usług ośrodka Treatpoint, ponieważ zapewniamy wszechstronne wsparcie na różnych etapach drogi do zdrowia. Nasz ośrodek terapeutyczny to miejsce, w którym pacjenci mogą rozpocząć nowy rozdział życia, uwolnieni od uzależnień.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka
Odtrucie lekowe w Pruszczu Gdańskim – wybierz Treatpoint

Detoks polekowy w Pruszczu Gdańskim często staje się kluczowym momentem w procesie powrotu do zdrowia i uwolnienia się od uzależnienia. Decyzja o podjęciu leczenia lekomanii jest nie tylko wyrazem troski o siebie i swoją niezależność od nałogu, ale również otwiera drzwi do nowych możliwości i rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Zrozumienie znaczenia i przyjęcie profesjonalnej pomocy w tym procesie jest nieocenione, ponieważ to właśnie dzięki niej otwiera się droga do lepszej i pełniejszej przyszłości.

Odtrucie lekowe w Pruszczu Gdańskim to kompleksowy proces, który wykracza poza samą detoksykację fizyczną. Jest to również droga oczyszczania umysłu. Zespół specjalistów w naszym ośrodku terapeutycznym dba nie tylko o bezpieczny przebieg odtruwania, ale również zapewnia wsparcie psychologiczne. Oferuje terapeutyczne narzędzia, które są kluczowe w nauce radzenia sobie z pokusami w przyszłości i umożliwiają tym samym długoterminową zmianę i zdrowienie.

Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Bądź wolny od nałogu
Współczesne społeczeństwo zmaga się z licznymi wyzwaniami cywilizacyjnymi, a jednym z nich są rosnące problemy związane z uzależnieniami. Wśród nich znajdują się nie tylko powszechnie znane uzależnienia od substancji psychoaktywnych jak alkohol czy narkotyki, ale także mniej oczywiste nałogi takie jak zakupoholizm, hazard, pracoholizm czy nadmierne korzystanie z Internetu. Co istotne, również lekomania, czyli uzależnienie od leków, stanowi poważny problem zdrowotny, który wymaga specjalistycznej pomocy w ośrodku leczenia uzależnień. Ośrodek Treatpoint zapewnia kontrolowane warunki terapeutyczne, które umożliwiają pacjentom bezpieczne przejście przez odtruwanie lekowe w Pruszczu Gdańskim.
Odtrucie polekowe w Pruszczu Gdańskim daje szansę na opanowanie zdrowszych nawyków oraz strategii radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi. Jest to ścieżka prowadząca do odzyskania kontroli nad własnym życiem i zdrowiem. Nie wahaj się podjąć tego istotnego kroku w kierunku lepszej przyszłości. Decyzja ta jest nie tylko inwestycją w Twoje zdrowie, ale również w ogólny dobrostan i szczęście.
W obliczu wyzwań współczesnego życia pełnego stresów wiele osób znajduje się w sytuacji, gdzie odwyk staje się nieodzowną koniecznością. Kluczowym aspektem leczenia jest bezpieczne środowisko, jakie oferuje ośrodek Treatpoint. To tutaj doświadczeni specjaliści zapewniają wsparcie na każdym etapie drogi do odzyskania zdrowia, umożliwiając pacjentom bezpieczny i skuteczny proces terapii.
Skończ z lekomanią!

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka