Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Leczenie lekomanii Kościerzyna

Stany depresyjne, zaburzenia lękowe, samotność, nierozwiązane problemy – coraz większa część Polaków szuka ulgi od tych trudności nadużywając leków. Niestety to prosta droga do uzależnienia, podobnego do alkoholizmu czy narkomanii. Masz problem z lekami? W TreatPoint pomożemy Ci go rozwiązać.
Treatpoint w Kościerzynie: skuteczne leczenie lekomanii
W Treatpoint pacjenci nie są samotnymi wojownikami walczącymi z uzależnieniem. Ośrodek stawia na budowanie wspólnoty, gdzie każdy może znaleźć zrozumienie i wsparcie. Terapie grupowe są miejscem, gdzie dzielą się doświadczeniami, inspirują się nawzajem do pozytywnych zmian i tworzą trwałe więzi. Wspólnota wspierająca podczas trudnych chwil jest kluczowym elementem procesu leczenia, tworząc bezpieczne miejsce do dzielenia się oraz zdobywania siły z pozytywnej dynamiki grupy. Dlatego właśnie prowadzone przez nas leczenie uzależnienia od leków w Kościerzynie posiada dużą skuteczność.
Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Nie! Leczenie w TreatPoint możesz rozpocząć, nawet jeśli wciąż przyjmujesz leki. Najpierw przeprowadzimy odtrucie, a kiedy będziesz gotowy – rozpoczniemy terapię.
Nie masz jak dostać się do ośrodka? Żaden problem! Zadzwoń i podaj swój adres, a my wyślemy po Ciebie naszego kierowcę. Zachowujemy dyskrecję, dlatego nikt nie musi dowiedzieć się o Twoim problemie.
Zażywasz coraz większe dawki leków? Często czujesz się zaniepokojony, rozdrażniony, masz problemy ze snem? Bez leków czujesz się bardzo źle, wiesz, że musisz przyjąć kolejną dawkę? Jeśli tak, to najwyższy czas zgłosić się na terapię. Skoro o tym myślisz – problem z pewnością istnieje.
Zawsze! Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie odkładaj decyzji o leczeniu na później – możesz przyjechać w każdej chwili.
Nasi Pacjenci uczestniczą w indywidualnych i grupowych spotkaniach z terapeutą. Zapewniamy też pokoje o wysokim standardzie, podczas leczenia możesz poczuć się komfortowo.
Tak! Nasi Pacjenci mogą mieć przy sobie telefony, tablety i laptopy. Udostępniamy też darmowe Wi-Fi, dlatego bez problemu pozostaniesz w kontakcie z bliskimi.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania
Skupienie na zdrowiu psychicznym – terapia lekowa w Kościerzynie

W Treatpoint nie bagatelizuje się roli zdrowia psychicznego w procesie odzyskiwania trzeźwości. Ośrodek kładzie nacisk na terapie psychologiczne, terapie grupowe i zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem i presją życia. Terapeuci, posiadający nie tylko fachową wiedzę, lecz również empatię, pomagają pacjentom w odkrywaniu korzeni problemów oraz kształtowaniu pozytywnych nawyków myślowych.,

Zaangażowane podejście specjalistów
Ośrodek leczenia uzależnień Treatpoint w Kościerzynie stanowi nie tylko schronienie przed burzą uzależnień, lecz prawdziwą rewolucję w podejściu do odwyku. Wprowadza innowacyjne metody, zaangażowanych specjalistów i tworzy społeczność, która promuje zdrowie psychiczne i fizyczne jako priorytet.

Doświadczeni terapeuci

Nasi doświadczeni lekarze oraz psychoterapeuci rozumieją, że każda osoba przechodząca przez proces odwyku to jednostka o unikalnych potrzebach.

Uwolnij się od lekomanii

Ośrodek Treatpoint nie tylko skupia się na eliminowaniu substancji psychoaktywnych z organizmu, ale również na odbudowie zdrowia psychicznego.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka
Profesjonalne leczenie lekomanii w Kościerzynie

To, co wyróżnia Treatpoint, to nie tylko profesjonalizm, lecz także pasja do zmiany. Zespół pracowników ośrodka nieustannie poszukuje nowych, skutecznych metod leczenia, angażując się w rozwój i implementację innowacji. Ta pasja do tworzenia lepszych rozwiązań w procesie, jakim jest leczenie lekomanii w Kościerzynie, przekłada się na atmosferę pełną energii i pozytywnej motywacji, co sprawia, że pacjenci odczuwają, że są częścią czegoś więcej niż tylko programu leczenia.

Treatpoint w Kościerzynie to nie tylko ośrodek leczenia uzależnień. To miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją, a tradycyjne metody współgrają z innowacyjnością. Pacjenci nie tylko odzyskują zdrowie, lecz także uczestniczą w fascynującej podróży odkrywania siebie i przekraczania granic, przywracając sens i pasję do życia poza kręgiem uzależnienia lekowego.

Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Zerwij z lekomanią raz na zawsze
Leczenie uzależnienia od leków w Kościerzynie to nowoczesne terapie farmakologiczne oraz psychologiczne, ścisłe monitorowanie stanu zdrowia pacjentów oraz profesjonalne wsparcie lekarzy, co razem tworzy fundament skutecznego i bezpiecznego procesu detoksykacyjnego.
w Treatpoint doskonale wiemy, że każdy ma szansę na nowe, lepsze życie, w zdrowiu i trzeźwości. Nasza terapia lekowa w Kościerzynie skierowana jest do każdego, kto chce wrócić na właściwą ścieżkę.
Leczenie lekomanii w Kościerzynie jest rozwiązaniem, dzięki któremu wszystko może się zmienić.Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich informacji o tym, jak przebiega terapia lekowa w naszym ośrodku.
Lekomania to nie wyrok - pozwól sobie pomóc

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka