Ośrodek leczenia uzależnień TREATPOINT

Detoks narkotykowy Bytów

Chcesz uwolnić się od narkotyków, ale wiesz, że objawy zespołu abstynencyjnego będą trudne do zniesienia? Szukasz pomocy dla bliskiej osoby, która zmaga się z narkomanią? Zadzwoń do nas i zapytaj o detoks narkotykowy. Pomagamy wyjść z ciągu, indywidualnie planujemy odtrucie i podajemy leki. Nie ma na co czekać – narkomania to poważna choroba. Im szybciej zaczniesz z nią walczyć, tym lepiej.
Profesjonalna detoksykacja narkotykowa przywracająca równowagę życia
W obliczu narastającego problemu uzależnień zastosowanie nowoczesnych i efektywnych metod staje się kluczowe. W tym kontekście ośrodek Treatpoint wyróżnia się jako miejsce, gdzie profesjonalna detoksykacja narkotykowa w Bytowie staje się znaczącym krokiem w odzyskiwaniu równowagi psychicznej i fizycznej. Żyjemy w świecie, w którym uzależnienia stają się coraz bardziej powszechne. Kwestie związane z substancjami psychoaktywnymi wymagają innowacyjnych rozwiązań, a Treatpoint staje na czele tej walki. Ośrodek nie tylko skupia się na eliminacji uzależnienia, ale również na przywracaniu pacjentom spokoju umysłu i równowagi ciała.
Najczęstsze pytania naszych Pacjentów
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Długość trwania detoksu jest zależna od rodzaju substancji, długości ciągu oraz ogólnego stanu zdrowia.
Żaden problem! Naszym Pacjentom zapewniamy nie tylko opiekę w ośrodku, ale też dojazd na miejsce. Zadzwoń – wyślemy po Ciebie naszego kierowcę.
Zaczniemy od badań diagnostycznych, a następnie zaplanujemy przebieg odtrucia i dobierzemy dla Ciebie odpowiednie leki. Zapewnimy Ci też opiekę medyczną i wsparcie psychologa.
Tak! Pomożemy Ci wyprowadzić bliską osobę z ciągu.
Pracujemy 24/7, możesz zgłosić się do nas, kiedy tylko chcesz. Nie musisz czekać w kolejce ani przedstawiać żadnego skierowania.
Oczywiście! W TreatPoint możesz mieć ze sobą telefon, tablet lub laptopa. Naszym Pacjentom zapewniamy też darmowe Wi-Fi.
24 /7
Przyjmujemy Pacjentów
0 %
Zaangażowania
Holistyczny detoks narkotykowy w Bytowie

Ośrodek Treatpoint oferuje holistyczne podejście do problemu uzależnień, uwzględniając zarówno aspekty fizyczne, jak i psychologiczne. Indywidualne podejście do każdego pacjenta sprawia, że terapia jest skrojona na miarę, dostosowana do unikalnych potrzeb każdej osoby. W Treatpoint stawiamy nie tylko na nowoczesne podejście do detoksykacji narkotykowej, ale również na kompleksową opiekę medyczną, opartą na najnowszych osiągnięciach medycyny. Nasz zespół specjalistów nie tylko pomaga pacjentom przejść przez trudny etap odstawienia, lecz także kładzie nacisk na ich bezpieczeństwo podczas całego procesu odwyku. Jednak to nie wszystko, co oferuje nasz ośrodek.

Kluczowy element terapeutyczny w procesie, jakim jest detoks po narkotykach w Bytowie, stanowi psychoterapia, której celem jest głębsze zrozumienie i identyfikacja przyczyn uzależnienia. Nasi doświadczeni psychoterapeuci wspierają pacjentów w odkrywaniu korzeni ich problemów, pomagając jednocześnie w znalezieniu zdrowszych mechanizmów radzenia sobie z trudnościami życiowymi. W ramach profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej pacjenci, którzy zdecydowali się na detox narkotykowy w Bytowie, uczą się skutecznie zarządzać stresem, lękiem oraz innymi wyzwaniami, nie sięgając przy tym po szkodliwe substancje psychoaktywne.

Wybierz detoks narkotykowy w Bytowie
Jednym z kluczowych elementów oferty Treatpoint jest nowoczesny odwyk narkotykowy w Bytowie, prowadzony przez doświadczony zespół specjalistów. Proces ten nie tylko pomaga pacjentom uwolnić się od nałogu, ale również kładzie nacisk na regenerację fizyczną i mentalną. Odnalezienie równowagi jest tu priorytetem.

Pomożemy Ci rzucić narkotyki

Dzięki zaangażowaniu doświadczonego personelu oraz innowacyjnym metodom terapeutycznym ośrodek ten oferuje nie tylko pomoc w chwili kryzysu, ale również solidne fundamenty pod długotrwałą równowagę i zdrowie psychiczne.

Detoks narkotykowy w Bytowie

Detoks po narkotykach w Bytowie prowadzony jest przez specjalistów, którzy nie tylko skupiają się na aspektach fizycznych, ale również zdają sobie sprawę z ogromnego znaczenia wsparcia społecznego w procesie powrotu do zdrowia.
Pomagamy wychodzić z nałogów
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu: Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, Psychologii transportu na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej. Zrealizowałam liczne kursy z szeroko pojętego zakresu uzależnień. W ościennych gminach udzielam wsparcia osobom dotkniętym zjawiskiem przemocy. W Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie pełnię funkcję trenera/ specjalisty do spraw uzależnień. Jestem biegłym sądowym. Od ponad 16 lat pracuję w Poradni Leczenia Uzależnień w Kościerzynie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dotkniętych problemem uzależnienia oraz ich rodzin. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy w ośrodku – pomagając osobom z problemem uzależnienia zatrzymać proces choroby. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób uzależnionych.

Krystyna Bławat
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (PARPA). W Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie pracuję jako psycholog. Zrealizowałam szkolenie dotyczące diagnozy i terapii uzależnień behawioralnych oraz szkolenie z zakresu ograniczania picia alkoholu (POP). Jestem również psychotraumatologiem, interwentem. Obecnie swą wiedzę systematyzuję na 4 roku specjalizacji Psychologii Klinicznej w dziedzinie Zaburzeń Psychicznych Człowieka Dorosłego Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuję się również diagnostyką kliniczną. W ośrodku motywuję pacjenta do podjęcia próby zatrzymania nałogu oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób uzależnionych i współuzależnionych.

Ewelina Drzewiecka – Nowosa
Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Z zawodu i zamiłowania jestem pielęgniarką z 33 letnim stażem. Ukończyłam kursy specjalistyczne z zakresu RKO oraz EKG. Od ponad 27 lat moja kariera zawodowa związana jest z Oddziałem Ratunkowym UCK w Gdańsku. W ośrodku zajmuję się koordynacją pracy zespołu medycznego oraz dbam o opiekę pacjentów przebywających na turnusach detoksykacyjnych. W ośrodku współpracuję z Jackiem Belczewskim – lekarzem medycyny.

Iwona Bekaszyńska
Pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Ukończyłam Turystykę i Rekreację na WSTiH w Gdańsku. Od kilku lat pracuję w ośrodku sprawując funkcję managera. To właśnie ze mną masz pierwszy kontakt - już podczas rozmowy telefonicznej. Mają pasją jest gotowanie – dlatego tak bardzo się cieszę, gdy mogę ją realizować przygotowując pyszne posiłki dla naszych gości. Zjawisko uzależnienia jest mi bardzo bliskie, ponieważ znam je z własnego doświadczenia. Właśnie dzięki swej wiedzy i umiejętnościom praktycznym, w ośrodku wspieram i motywuję osoby uzależnione w podjętej drodze ku zmianie swego życia na lepsze.

Małgorzata Schada Borzyszkowska
Manager ośrodka
Poznaj nasz zespół
terapeuta (1)

Krystyna Bławat

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, prezes ośrodka
terapeuta (2)

Ewelina Drzewiecka - Nowosad

psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
terapeuta (3)

Iwona Bekaszyńska

pielęgniarka koordynująca
terapeuta (4)

Małgorzata Schada Borzyszkowska

manager ośrodka
Odtrucie narkotykowe w Bytowie – jak przebiega ten proces?
Tworzenie społeczności, w której pacjenci mogą się wzajemnie wspierać i dzielić swoimi doświadczeniami, staje się kluczowym elementem terapeutycznym. W ośrodku kładziemy duży nacisk na terapię grupową, która pozwala pacjentom nie tylko podzielić się swoimi obawami i sukcesami, ale również poczuć się otoczeni zrozumieniem i akceptacją. Bezpieczne otoczenie stworzone podczas terapii grupowej sprzyja nie tylko budowaniu trwałych relacji społecznych, lecz także wspiera proces zdrowienia psychicznego. To właśnie w atmosferze wzajemnego zrozumienia pacjenci odnajdują nie tylko leczenie, ale także szansę na nowy, wolny od nałogów rozdział w swoim życiu. Odtrucie narkotykowe w Bytowie staje się zatem nie tylko procesem oczyszczania organizmu, lecz także podróżą ku zdrowiu psychicznemu, wspartą siłą zbiorowej solidarności.
Zobacz nasz ośrodek
psychological-therapy-2021-08-30-02-22-26-utc (1)
Odtruwanie narkotykowe w Bytowie
W Treatpoint nie eliminuje się jedynie skutków uzależnienia, ale przede wszystkim pracuje nad przyczynami, wspierając pacjentów na ich drodze do zdrowia – dlatego właśnie odtruwanie narkotykowe w Bytowie wyróżnia się wysoką skutecznością. W Treatpoint nie tylko leczymy objawy, ale również pracujemy nad głęboko zakorzenionymi przyczynami uzależnienia, umożliwiając pacjentom pełniejsze i trwalsze zdrowienie. Detox po narkotykach w Bytowie to zatem nie tylko proces fizyczny, lecz również psychoterapeutyczna podróż do odnalezienia równowagi i pełni życia.
Jednak nie tylko skuteczność, ale także troska o pacjenta cechuje ośrodek Treatpoint. Środowisko stworzone do rehabilitacji wspiera proces leczenia, zapewniając jednocześnie wsparcie emocjonalne, które jest niezbędne podczas prowadzenia programu terapeutycznego.
Bytów staje się miejscem, gdzie walka z uzależnieniem to nie tylko proces, lecz również szansa na odzyskanie pełni życia. W Treatpoint detoksykacja narkotykowa to nie tylko procedura, to przede wszystkim droga do nowego, wolnego od nałogów życia.
Pomożemy Ci rzucić narkotyki

Nie czekaj, daj sobie szansę!

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA

Adres ośrodka